У чотирьох громадах Одеської області з’явиться «соціальне таксі»
Послуга працюватиме в Кодимській, Старокозацькій, Окнянській та Арцизькій громадах.

Чотири громади Одеської області отримали автівки для послуги «Соціальне таксі». Про це повідомив голова ОВА Олег Кіпер.
За його, словами відтепер в Кодимській, Старокозацькій, Окнянській та Арцизькій громадах люди з інвалідністю та маломобільні групи населення, які за станом здоров’я не можуть користуватися громадським транспортом, зможуть дістатися до державних спеціалізованих закладів, комунальних і медичних установ та інших місць для отримання необхідної допомоги та послуг.
«Розвиток послуги «Соціальне таксі» є вкрай важливим для усунення бар’єрів у життєдіяльності людей з інвалідністю, особливо людей на кріслах колісних», – зазначив голова ОВА.
Зазначимо, що всього в Україні закуплено 31 спеціалізований автомобіль для громад в 9 областях країни, з них 29 транспортних засобів закуплені за кошти уряду Німеччини та 2 – Європейського Союзу.

РФ продовжує атакувати Одещину – зафіксовано влучання по території транспортного та будівельного підприємств
На півдні Одещини ворожий «шахед» атакував АЗС – виникла пожежа (оновлено, фото, відео)
Мешканця Одеси засудили до 11 років позбавлення волі за зґвалтування 8-річної сусідки
Одещина увійшла до п’ятірки регіонів із найнижчими цінами на сільськогосподарську землю
В Одесі та області 25 травня очікується короткочасний дощ
