Головні новини Одеси
    Головна > Новини > У Білгороді-Дністровському відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги

У Білгороді-Дністровському відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги

У Білгороді-Дністровському відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги

Нове приймально-діагностичне відділення екстреної медичної допомоги відкрили у Білгороді-Дністровському.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

«Міська багатопрофільна лікарня вже понад 50 років підтримує жителів цієї громади. І сьогодні заклад має оновлений сучасний простір та високоточне обладнання для діагностики. Це новий стандарт надання невідкладної допомоги людям», – повідомив голова ОВА.

Також наразі завершується капітальний ремонт майбутнього реабілітаційного відділення в Обласній психіатричній лікарні №4 у Білгороді-Дністровському. Кіпер повідомив, що будівля повністю змінюється, триває монтаж нового обладнання, а сучасна газова котельня гарантуватиме стабільне та економне тепло.

Лікарня готується до участі у проєкті «Довгостроковий медсестринський супровід», що, за словами голови ОВА, забезпечить пацієнтам професійний догляд та постійну увагу.

У Білгороді-Дністровському відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги

У Білгороді-Дністровському відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги

У Білгороді-Дністровському відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги

У Білгороді-Дністровському відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги

Раніше повідомлялося, що в Болградській та Кілійській громадах Одещини відкрили ще дві поліцейські станції.

 

Інші матеріали на тему:
На Одещині 8-річний хлопчик випав з вікна третього поверху: дитина у лікарні
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару
Удар балістикою по Одещині: двоє поранених у важкому стані, серед них 21-річний юнак
Держстат: на Одещині найбільше подорожчали фрукти та ягоди
Ракетний удар по Одещині: ворог поцілив в агропідприємство, є загиблий та поранені