Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Суспільство > Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться, – міністр енергетики

Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться, – міністр енергетики

Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться, – міністр енергетики

Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що до кінця року тарифи на електроенергію для населення більше не підвищуватимуться. Про це він розповів в ефірі телемарафону.

За його словами, підвищення тарифів на електроенергію для побутових споживачів до 2,64 грн/кВт-год було вимушеним кроком, але це рішення дозволить забезпечити українців електричною енергією протягом опалювального сезону.

Міністр також повідомив, що наразі не йдеться про наступні етапи підвищення тарифів.

“Ми запропонували термін дії цього рішення до кінця року. Подивимося, як буде проходити опалювальний сезон, але у нас є відчуття, що цього рішення буде достатньо для того, щоб забезпечити проходження ОЗП і відповідним чином не рухати ціни надалі”, – сказав Галущенко.

Крім того, Галущенко також наголосив, що попри чутки, немає ніяких підстав для віялових відключень споживачів.

Інші матеріали на тему:
На Херсонщині через російські обстріли поранено п’ятьох людей
«Ігри Ветеранів 2026»: відкрито реєстрацію на відбіркові змагання зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту
«Співчуття не працює без дій»: про що говорили учасники міжнародної дискусії на LMF 2026
Від правди до відповідальності: п’ять думок, які запам’яталися на LMF 2026
На Херсонщині через російські обстріли поранено 10 людей, серед них двоє дітей