Суддю з Одещини ще на два місяці відсторонили від здійснення правосуддя
«Служителя Феміди» викрили на одержанні 4 тисяч доларів неправомірної вигоди.

Сьогодні за клопотанням керівника антикорупційної прокуратури Вища рада правосуддя ще на два місяці продовжила тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя у зв’язку із притягненням до кримінальної відповідальності судді одного з районних судів Одеської області, якого викрили на одержанні 4 тисяч доларів США неправомірної вигоди.
Нагадаємо, як повідомляла Odesa Online, 09 лютого судді повідомили про підозру за ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369, ч. 1 ст. 190 КК України. За версією слідства, указані кошти суддя отримав для передачі своїм колегам за ухвалення ними рішень про закриття проваджень у справах про адміністративні правопорушення відносно фізичної особи. Фактично наміру передавати грошові кошти він не мав, а розпорядився ними на власний розсуд.
01 квітня прокурор САП прийняв рішення про завершення досудового розслідування. Детективами НАБУ відкрито матеріали справи стороні захисту для ознайомлення.
У повідомленні прокуратури не вказують ім’я підозрюваного, але, за наявною інформацією, йдеться про суддю Болградського районного суду Сергія Висоцького.
Мешканця Одеси засудили до 11 років позбавлення волі за зґвалтування 8-річної сусідки
На Одещині судитимуть директора КП та його заступника за «відкати» у сфері асенізації
Одещина увійшла до п’ятірки регіонів із найнижчими цінами на сільськогосподарську землю
В Одесі та області 25 травня очікується короткочасний дощ
Ворог завдав ракетного удару по Одещині: серед постраждалих — діти
