Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Старт із повітряною тривогою: юнаки «Чорноморця» розпочали сезон із упевненої перемоги

Гра зупинялася під час повітряної тривоги.

«Чорноморець» U-19, очолюваний улюбленцем одеських уболівальників Анатолієм Діденком, новий сезон розпочав із упевненої перемоги.

Сьогодні вдень юні «моряки» у Києві зустрічалися із ровесниками з рівненського «Вереса».

Після голів Драча (у першому таймі), Урсолова та Діхтярука (у другому) «Чорноморець» вів із рахунком 3:1, проте на 86-й хвилині, з оголошенням повітряної тривоги, матч було зупинено згідно з Регламентом змагань. На щастя, тривога не була затяжною: за 25 хвилин команди повернулися на поле, проте результативними ударами більше не відзначалися.

У підсумку – 3:1, вдалий старт «чорно-синіх».

Основні склади «Чорноморця» та «Вереса» свій матч першого туру УПЛ зіграють завтра у Києві на стадіоні імені Баннікова. Початок – о 15:00. Поєдинок транслюватиметься на телеканалі Setanta».