-
Головна
>
Новини
>
Війна
>
Ситуація з електропостачанням в Одесі та області залишається надзвичайно складною – ДТЕК
Ситуація з електропостачанням в Одесі та області залишається надзвичайно складною – ДТЕК
Без електропостачання залишаються 107 тисяч клієнтів у Київському районі Одеси та частково в Одеському районі.

В Одесі та області ситуація з електропостачанням залишається надзвичайно складною, повідомляє ДТЕК Одеські електромережі.
Зазначається, що минулого тижня ворог завдав руйнівних ударів по трьох великих енергообʼєктах ДТЕК Одеські електромережі в регіоні. Загалом із початку повномасштабної війни суттєвих пошкоджень зазнав 31 енергетичний об’єкт компанії. Після стабілізації мережі цієї ночі енергосистема знову зазнала атаки.
107 тисяч клієнтів у Київському районі Одеси та частково в Одеському районі області наразі залишаються без електропостачання.
«Об’єкти критичної інфраструктури працюють від резервних джерел живлення там, де це технічно можливо. Нажаль, перепідключити клієнтів від інших обʼєктів неможливо – технічний резерв вже вичерпаний», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що енергетики працюють цілодобово: розбирають завали, обстежують пошкоджене обладнання, відновлюють мережі та формують тимчасові схеми живлення.
Нагадаємо, вночі РФ атакувала Одесу та Одеський район. Постраждали люди, є пошкодження цивільної та енергетичної інфраструктури.
Де в Одесі 23 червня ремонтують тепломережі: перелік адрес
На одеському узбережжі внаслідок атаки РФ загинула жінка
Поліція розслідує обставини смерті 17-річної дівчини в Одеському районі
Одеський «Чорноморець» підписав Сергія Корнійчука на три роки
Утриманець одеського СІЗО отримав підозру за катування співкамерника
