Рашисти вчергове обстріляли Дніпропетровщину з «Градів» та ствольної артилерії
Двох людей ушпиталили, серед них 12-річний хлопчик.

Російська армія знову накрила вогнем два райони Дніпропетровської області. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
«По Нікопольському району ударили з «Градів» та ствольної артилерії.
У Марганець прилетіли до 40 реактивних снарядів. Постраждали троє людей, двоє з них у лікарні. Серед госпіталізованих 12-річний хлопчик.
У місті пошкоджені 4 багатоповерхових будинки та кілька приватних. Обстріл зачепив місцевий завод, друкарню, магазин та кафе.
По Нікополю росіяни 10 разів поцілили зі ствольної артилерії. Понівечені 4 приватних будинки та автівки. Попередньо, люди не постраждали.
У Криворізькому районі ворог обстріляв з «Ураганів» Зеленодольську громаду. Є руйнування житла. Люди неушкоджені», — йдеться у повідомленні.




Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару
