17:43
26.6.2026
Донорська кров потрібна щодня.

У п’ятницю, 26 червня, у місті проводитиметься збір крові для допомоги нашим захисникам та цивільним громадянам. Наразі є потреба у всіх групах крові.
За інформацією пресслужби Одеської міської ради, забір біоматеріалу проходитиме на базі Міської клінічної лікарні №10.
Час прийому донорів: з 08:30 до 13:30.
Адреса: вул. Олексія Вадатурського (колишня Маршала Малиновського), 61а (Вхід № 1, 3-й поверх, денний стаціонар).
В умовах повномасштабної війни донорська кров потрібна щодня. Не залишайтеся байдужими! 
