Поліція запустила чат-бот для отримання інформації про зрадників

Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції запускає чат-бот для отримання інформації про зрадників і колаборантів. Про це повідомили у пресслужбі МВС.
“Оперативники з першого дня війни проводять роботу з виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які перейшли на бік країни-агресора для добровільного несення служби у незаконних правоохоронних відомствах окупаційної влади. З 24 лютого порушено майже 500 кримінальних проваджень, зібрано докази протиправної діяльності та повідомлено про підозру за фактами державної зради та колабораційної діяльності більше ніж 370 особам”, — йдеться у повідомлені.
Повідомити про прибічників «русского мира», в тому числі з числа колишніх правоохоронців, можна через чат-бот у телеграмі @dvb_np_bot. Правоохоронці проаналізують всі зібрані дані — і діям фігурантів буде надана правова кваліфікація. Вся інформація — анонімна.
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару
