Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Війна > Окупанти атакували Тернопіль: є влучання у складські приміщення

Окупанти атакували Тернопіль: є влучання у складські приміщення

Окупанти атакували Тернопіль: є влучання у складські приміщення

У місті Тернопіль сьогодні вночі внаслідок ворожої атаки двоє осіб отримали травми. Про це повідомили голова Тернопільської ОВА Володимир Труш та мер міста Сергій Надал.

“Травмовані двоє цивільних громадян. Попередньо осколкові поранення  та опіки. Потерпілі перебувають у лікарняних закладах. Їм надається уся необхідна допомога”, – сказав голова ОВА.

“Внаслідок ракетного обстрілу у Тернополі є влучання у складські приміщення. Пожежу ще не ліквідували. На місці працюють усі необхідні служби”, – уточнив у свою чергу мер міста.

У повідомленнях офіційних осіб зазначається, що на місці події працюють пожежники, адже загорання ще повністю не ліквідоване.

Інші матеріали на тему:
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару
Удар балістикою по Одещині: двоє поранених у важкому стані, серед них 21-річний юнак
Ракетний удар по Одещині: ворог поцілив в агропідприємство, є загиблий та поранені
РФ атакувала цивільні судна, які прямували до портів Одещини: загинув член екіпажу
Ворожий обстріл Одеси 6 квітня завдав збитків на понад 4,5 мільйонів гривень