Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Одеський спецназівець завоював два призові місця на Чемпіонаті Європи з комбат дзю-дзюцу

Одеський спецназівець Сергій Русинко у складі збірної команди України виборов два призові місця на Чемпіонаті Європи з комбат дзю-дзюцу.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП України в Одеській області.

Змагання відбулися 11-14 травня у місті Стражське Словаччини за участю майже 300 спортсменів з 15 країн світу. Спортсмени збірної команди України загалом вибороли 18 медалей: сім золотих, вісім срібних та три бронзові, посівши перше місце у загальнокомандній категорії.

29-річний одесит, рядовий поліції Сергій Русінко, посів друге місце у ваговій категорії до 70 кг у розділі «клоз-контакт» (боротьба у стійці) та третє – у розділі «фул-контакт».

«Я виклався на повну, і з гордістю за свою країну тримав жовто-блакитний прапор під час нагородження. У планах – продовжувати тренування та наступного разу принести Україні «золото»», – повідомив спецназівець.

Спортивний шлях Сергій розпочав у 10-річному віці. Він брав участь у різних обласних, всеукраїнських змаганнях, у 2018 році виграв чемпіонат Європи з комбат дзю-дзюцу та отримав звання майстра спорту міжнародного класу, а у 2019 році став чемпіоном світу.

Наразі Сергій Русінко проходить службу в батальйоні поліції особливого призначення ГУ НП в Одеській області.