Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Одеський «Чорноморець» у Туреччині: зіграно чотири матчі, попереду – ще п’ять

Одеський «Чорноморець» у Туреччині: зіграно чотири матчі, попереду – ще п’ять

Одеський «Чорноморець» на початку січня першим із команд Української Прем’єр-ліги відправився на навчально-тренувальні збори: підопічні Романа Григорчука до весняної частини чемпіонату та Кубка України готуються у Туреччині.

За ці майже три тижні, які «моряки» перебувають на турецькій землі, вони провели вже чотири контрольні поєдинки з різного рівня та стилю гри командами.

Перший – з румунським клубом «Петролул» (10 місце у Прем’єр-лізі) – одесити виграли з рахунком 1:0. Єдиний гол на свій рахунок записав Артур Авагімян.

У другому матчі «Чорноморець» із рахунком 1:3 програв угорському клубу «Уйпешт». Українці пропустили тричі у першому таймі, а у другому відзначився Андрій Штогрін.

Третій поєдинок також вийшов для одеситів невдалим – вони поступилися команді «Дріта» (Косово) – 1:3. У другому таймі, за рахунку 0:2, відзначився Богдан Бойчук.

Четвертий матч – проти південноафриканського – закінчився розгромною поразкою «чорносиніх» із рахунком 0:4. Всі чотири м’ячі було забито після перерви.

Завтра, 25 січня, на підопічних Романа Григорчука чекає зустріч із австрійським клубом «Альтах» (Прем’єр-ліга), 28 січня – з командою Прем’єр-ліги Північної Македонії «Брера Струміца», 29 січня – з лідером Прем’єр-ліги Північної Македонії – клубом «Струга», 1 лютого – з вірменським клубом «Алашкерт» (5 місце Прем’єр-ліги чемпіонату Вірменії), а 4-го – з узбекським клубом «Андіжан» (7 місце у місцевій Прем’єр-лізі).

Сподіваємося на приємні новини від «Чорноморця»!