Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Одеський «Чорноморець» програв перший домашній матч року

Одеський «Чорноморець» програв перший домашній матч року

Одеський «Чорноморець» сьогодні зіграв свій перший офіційний домашній матч у 2024 році: в гості до підопічних Романа Григорчука приїхав один із найнезручніших суперників останніх років – полтавська «Ворскла» (тричі поспіль «чорносині» поступалися полтавцям на будь-якій території). Вперше до Одеси «Ворсклу» привіз ексворотар «моряків» Сергій Долганський. На жаль, і йому також вдалося перемогти одеситів.

За 90 хвилин гри (плюс компенсований час) господарі поля 13 разів пробивали по воротах Павла Ісенка, але жодного разу не влучили у ціль (!). Гості потурбували Данила Варакуту п’ять разів (з 15 ударів загалом), але на 89-й хвилині їм все ж вдалося забити: передачею Сергія Мякушка скористався Андрій Бацула. У підсумку – 0:1, друга поспіль мінімальна поразка «Чорноморця», який після матчів звітного туру опустився на 10 місце (23 очки у 19 зустрічах). Таким чином, наші земляки тепер знаходяться ближче до зони перехідних матчів за право залишитися в УПЛ на наступний сезон, ніж до зони єврокубків… Сподіваємося, цю прикрість команда зможе виправити вже найближчим часом!

Наступний матч одесити також проведуть удома – 17 березня до них у гості приїде «Верес» із Рівного. Початок гри – о 15:30.