Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Одеський «Чорноморець» із розгромним рахунком програв лідеру Прем’єр-ліги

Одеський «Чорноморець» із розгромним рахунком програв лідеру Прем’єр-ліги

Одеський «Чорноморець» сьогодні провів матч останнього туру першого кола української Прем’єр-ліги: підопічні Романа Григорчука в гостях зустрічалися із лідером турнірної таблиці – СК «Дніпро-1».

Фаворитами матчу були дніпряни, які виграли вісім матчів у чемпіонаті України з дев’яти. Вони, власне, і відкрили рахунок вже на 15-й хвилині, коли Олександр Філіппов без особливих проблем прийняв м’яч у штрафному майданчику, розвернувся та пробив лівою у ліву «шістку».

Доволі швидко одесити відігралися: Артур Авагімян заробив штрафний на підступах до штрафного майданчика суперника, сам же чудово пробив над «стіночкою» з так званої «точки Мессі», м’яч влучив у поперечину, потім – у спину воротаря «Дніпра» та залетів у сітку – 1:1.

Радості «моряків» у той момент не було меж, але буквально за чотири хвилини той таки Авагімян на рівному місці заробив необов’язкове вилучення, коли у боротьбі з Олександром Піхальонком порушив правила вже на протилежній частині поля (Катерина Монзуль показала Артурові червону картку навіть без допомоги перегляду повторів).

Попри те, що з 26-ї хвилини гості грали у меншості, м’ячем вони володіли навіть більше за фаворита, але у другому таймі зовсім необов’язкові і вже, на жаль, традиційні помилки у захисті коштували «чорноморцям» голів Володимира Адамюка та Богдана Леднєва – 1:3.

«Чорноморець» не здавався і на 76-й хвилині показова контратака за участі Зігі Бадібанги, Іллі Путрі та Ореста Кузика закінчилася точним ударом останнього повз Євгена Волинця у правий кут – 2:3.

Здавалося, навіть у меншості гості зможуть забити втретє, вони намагалися будувати свої атаки, грати агресивно, але, на жаль, чергові дитячі помилки у захисті призвели до того, що голами на 90-й та 90+3-й хвилинах відзначилися Володимир Танчик та Денис Мірошніченко відповідно. А ще додайте до цього вісім (!) сейвів Данила Варакути і численну кількість ударів вище воріт від господарів… От і маємо цілком закономірну розгромну поразку з рахунком 2:5. Так, якби не вилучення Авагімяна, то результат цілком міг бути іншим, але маємо те, що маємо…

До речі, Роман Григорчук свої заміни почав робити лише за рахунку 1:3. Так, 86-й хвилині на поле вийшов Владислав Вакула (замість Самсона Ієде), а на 89-й Богдан Бойчук та Гай Хадіда змінили Андрія Штогріна та Йона Шпорна відповідно). Втім, як ви вже знаєте, після цього «моряки» пропустили два м’ячі і не забили жодного. На жаль.

Таким чином, після першого кола «Дніпро» одноосібно очолює таблицю УПЛ (33 очки у 15 іграх), а от «Чорноморець» після останніх невдач (у минулому турі одесити програли вдома львівському «Руху» з рахунком 2:3) опустився вже аж на дев’яте місце, хоча ще має гру з «Шахтарем» у запасі.

У наступному турі «Чорноморець» прийматиме вдома черкаський ЛНЗ. Гра відбудеться у неділю, 3 грудня. Початок – о 15:00. До речі, останній матч цього року також пройде на стадіоні «Чорноморець»: 10 грудня одесити гратимуть із «Колосом» із Ковалівки (15:00). Сподіваємося на те, що завершення календарного року буде для «моряків» більш успішним, ніж завершення осені.