Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Одеські велосипедисти повернулися з чемпіонату України з медалями

Одеські велосипедисти повернулися з чемпіонату України з медалями

Артур Войдило здобув срібло, а Даніїл Петров - бронзу.

Наприкінці вересня у Чернівцях пройшов чемпіонат України з велосипедного спорту (маунтенбайк). У змаганнях взяли участь 117 спортсменів із 15 областей України та  Києва.

Як повідомили в пресслужбі Одеської міськради, Одесі та турнірі представляли вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 4.

“У змаганнях з паралельного слалому срібним призером чемпіонату України серед чоловіків став Артур Войдило. У змаганнях з форкросу серед юніорів Даніїл Петров виборов бронзову нагороду”, – йдеться у повідомленні.

Підготувала спортсменів тренерка-викладачка Ольга Богданович.

Раніше ми писали, що київський «Сокіл» програв одеському «Шторму» в чвертьфіналі Кубка України-2024 з хокею з рахунком 1:4.

Інші матеріали на тему:
В Одесі на 2 жовтня потрібні донори крові
В Одесі затримали торговця метадоном
В Одесі вшанували пам’ять загиблих захисників та відкрили виставку, присвячену обороні Маріуполя