Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Одеські борці здобули на чемпіонаті України золоту та бронзову медалі

Одеські борці здобули на чемпіонаті України золоту та бронзову медалі

Переможці чемпіонату змагатимуться на міжнародних аренах за здобуття ліцензій для України на участь в Олімпійських іграх - 2024 у Парижі.

З 17 по 19 листопада в Полтаві пройшов чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів 2005 року народження та старших. За звання кращого на чемпіонаті України змагалися 160 учасників із 17 областей.

Як повідомили в пресслужбі Одеської міськради, на турнірі успішно виступили одеські спортсмени. Чемпіоном України у ваговій категорії 97 кг став вихованець Одеської школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць» Владлен Козлюк (тренери – Ігор Моісеєв та Андрій Деркач).

Бронзову медаль у категорії 60 кг виборов вихованець Одеської обласної дитячо-юнацької спортивної школи боротьби Богдан Грішин (тренер – Георгій Цонков).

Зазначається, що чемпіонат відбірковий, його переможці змагатимуться на міжнародних аренах за здобуття ліцензій для України на участь в Олімпійських іграх – 2024 у Парижі.

Інші матеріали на тему:
Покроковий гайд: як отримати компенсацію за пошкоджене під час війни житло в Одесі