Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > Одеситка вперше у кар’єрі здобула титул чемпіонки світу з міжнародних шашок

Одеситка вперше у кар’єрі здобула титул чемпіонки світу з міжнародних шашок

Одеситка Вікторія Мотрічко вперше у кар’єрі здобула титул чемпіонки світу з міжнародних шашок (основна програма).

У місті Віллемстад (Кюрасао) за титул змагалися шістнадцять спортсменок. Приємно, що серед них не було представниць росії та Білорусі.

Вікторія провела 15 партій, перемогла у восьми з них, а сім закінчила внічию. Таким чином, шашистка з Одеси не програла жодного протистояння. У підсумку маємо блискучу перемогу одеситки, яка стала одинадцятою чемпіонкою світу за всю історію проведення змагань (з 1973 року). Друге місце посіла колишня українка Дарія Ткаченко (виступає під прапором Всесвітньої федерації шашок), яка була останньою українською чемпіонкою світу у «класиці» до Вікторії (востаннє вигравала турнір у 2011 році).

Бронзу здобула інша українка – Олена Коротка. Що цікаво, Олена так само, як і Вікторія Мотрічко, не програла жодної партії (чотири перемоги та одинадцять нічиїх).

Ми щиро вітаємо одеситку з черговим досягненням, підкоренням вершини, яку вона раніше не підкорювала!