Одесит пограбував незнайомця з супермаркету
Підозрюваного затримали.

37-річний чоловік розповів одеським правоохоронцям, що став жертвою пограбування в Одесі.
Як повідомили в пресслужбі ГУНП Одещини, за декілька днів поліцейські встановили особу зловмисника та затримали його.
Слідчі з’ясували, що на касі увагу 47-річного одесита привернула чимала сума грошей у гаманці потерпілого, який розраховувався за покупки. Повідомляється, що фігурант підстеріг чоловіка на виході, прослідкував за ним, вдарив в обличчя та відібрав сумку, в якій була 21 тисяча гривень та документи.
Поліцейські встановлюють місцезнаходження викраденого майна, щодо якого фігурант нічого не розповідає.
Чоловіку повідомили про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України Йому загрожує до 10 років позбавлення волі. Фігуранта відправили у СІЗО.
Раніше ми писали, що у центрі Одеси вуличний грабіжник напав на літню жінку.
Кіберполіція Одещини попереджає про шахрайську схему з «кредитами»
Одесу заполонили великі коники: фахівці пояснили, чому не варто їх боятись і кривдити
Пожежа на Марсельській: господаря квартири госпіталізували з опіками обличчя
В Одесі розшукують брата та сестру, які втекли з дитячого закладу (оновлено)
20 червня в Одесі ремонтуватимуть дороги: перелік адрес
