-
Головна
>
Новини
>
Війна
>
Одещина: троє постраждалих внаслідок російської атаки знаходяться у важкому стані
Одещина: троє постраждалих внаслідок російської атаки знаходяться у важкому стані

Троє чоловіків, які отримали поранення внаслідок російської атаки “шахедами” по Одещині, госпіталізовані у важкому стані. Про це повідомили в пресслужбі ГУНП Одещини.
Наразі поліцейські фіксують наслідки атаки, збирають докази військового злочину росії, опитують громадян, надають психологічну допомогу, забезпечують правопорядок.


Нагадаємо, ворог атакував Одещину трьома хвилями “шахедів”. Першу хвилю дронів ворог спрямував по Одесі. Всі дев’ять БПЛА були знищені, однак уламками одного зі збитих була пошкоджена технічна споруда припортової інфраструктури, поранення отримав один з працівників підприємства. Другу і третю хвилі атак ворог спрямовував по припортовій інфраструктурі Подунав’я. Були знищені 12 дронів. Однак, ворожі безпілотники поцілили в припортові об’єкти, там поранено троє працівників. Загалом постраждали чотири людини. Раніше Голова ОВА Олег Кіпер повдіомляв про одну людину у важкому стані.
Медики одеської екстреної допомоги спростовують інформацію про тривале прибуття бригад до "Відради"
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста
