Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Одещина не зможе повернутися до графіків стабілізаційних відключень мінімум до кінця січня

Одещина не зможе повернутися до графіків стабілізаційних відключень мінімум до кінця січня

Одещина не зможе повернутися до графіків стабілізаційних відключень мінімум до кінця січня

Внаслідок останньої ракетної атаки енергетична інфраструктура Одеської області зазнала значних пошкоджень. Роботи з відновлення триватимуть щонайменше до кінця січня. Про це повідомили в ДТЕК.

До кінця ремонтних робіт регіон не зможе повернутися до графіків стабілізаційних відключень електроенергії.

“Зараз докладаємо максимум зусиль, щоб давати світло жителям Одеси та прилеглих населених пунктів хоча б по декілька годин на добу. Менш складна ситуація з електропостачанням в Ізмаїльському, Болградському, Білгород-Дністровському, Роздільнянському, Березівському та Подільському районах, завдяки чому там вдається давати світло приблизно 4 години на добу”, — йдеться у повідомленні.

 

Інші матеріали на тему:
22 червня в Одесі ремонтуватимуть дороги: перелік адрес
В Одесі за день врятували 24 відпочивальників на воді
Якою буде погода в Одесі та області 22 червня
В Одесі за добу на пляжах врятували 12 дорослих і двох дітей
Одеський «Чорноморець» не продовжить контракти з вісьмома гравцями