Техніка вже готова до використання.
До Одеси прибула чергова партія допомоги для зміцнення енергетичної стійкості міста. Сорок генераторів потужністю 7,5 кВт кожен передали в межах домовленостей із австрійськими партнерами — виконавчим координатором SECI Міхаелем Фазекасом, головою Дому Габсбургів Карлом фон Габсбургом-Лотаринзьким та Амбасадором Агенції регіонального розвитку Олександром Ройтбургом.
Про це повідомив голова Одеської МВА Сергій Лисак.
Нова техніка вже перебуває на складах і готова до використання. Отримане обладнання суттєво підсилить енергонезалежність муніципальних об’єктів та допоможе місту стабільно функціонувати навіть у разі блекаутів.



Дізнайтесь головні новини Одеси першими в
Facebook и
Telegram.