Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Одеса отримала 40 потужних генераторів для стабільної роботи в умовах блекауту

Одеса отримала 40 потужних генераторів для стабільної роботи в умовах блекауту

Техніка вже готова до використання.

Одеса отримала 40 потужних генераторів для стабільної роботи в умовах блекауту

До Одеси прибула чергова партія допомоги для зміцнення енергетичної стійкості міста. Сорок генераторів потужністю 7,5 кВт кожен передали в межах домовленостей із австрійськими партнерами — виконавчим координатором SECI Міхаелем Фазекасом, головою Дому Габсбургів Карлом фон Габсбургом-Лотаринзьким та Амбасадором Агенції регіонального розвитку Олександром Ройтбургом.

Про це повідомив голова Одеської МВА Сергій Лисак.

Нова техніка вже перебуває на складах і готова до використання. Отримане обладнання суттєво підсилить енергонезалежність муніципальних об’єктів та допоможе місту стабільно функціонувати навіть у разі блекаутів.

Одеса отримала 40 потужних генераторів для стабільної роботи в умовах блекауту

Одеса отримала 40 потужних генераторів для стабільної роботи в умовах блекауту

Одеса отримала 40 потужних генераторів для стабільної роботи в умовах блекауту

Інші матеріали на тему:
Одеситів просять стати донорами крові: є велика потреба у групі 2(+)
Одеські патрульні витягли чоловіка з палаючої квартири на Марсельській
У частині Пересипського району Одеси майже на добу вимкнуть воду
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники