Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Одеса оговтується після обстрілів РФ: без тепла залишаються близько 20 тисяч мешканців

Одеса оговтується після обстрілів РФ: без тепла залишаються близько 20 тисяч мешканців

Повне повернення всіх благ може зайняти час.

Одеса оговтується після обстрілів РФ: без тепла залишаються близько 20 тисяч мешканців

Станом на ранок, 15 грудня, без опалення залишаються близько 20 тисяч мешканців. Роботи по відновленню тривають. 

Про це повідомив голова МВА Сергій Лисак після апаратної наради в міськраді.

Після масованого обстрілу енергетичної інфраструктури більшість районів Одеси досі залишаються без світла. За словами Сергія Лисака, водопостачання в місті працює.

Комунальні служби та енергетики активно працюють. Функціонують пункти незламності, підвезення води. Ситуація поступово стабілізується, хоча повне повернення всіх благ може зайняти час.

Інші матеріали на тему:
Кіберполіція Одещини попереджає про шахрайську схему з «кредитами»
Одесу заполонили великі коники: фахівці пояснили, чому не варто їх боятись і кривдити
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста 
Пожежа на Марсельській: господаря квартири госпіталізували з опіками обличчя
В Одесі розшукують брата та сестру, які втекли з дитячого закладу (оновлено)