Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > Нова одеська жіноча футбольна команда зіграла з майбутнім учасником Ліги чемпіонів

Нова одеська жіноча футбольна команда «Seasters», яка цього року представлятиме Одесу у першій українській лізі, сьогодні провела перший у своїй історії повноцінний контрольний матч – суперницями підопічних Євгена Додурича стали свіжоспечені віцечемпіонки України – ЖФК «Кривбас».

Майбутній учасник Ліги чемпіонів, до слова, готується до важливих поєдинків під керівництвом іншого одеського тренера – Костянтина Фролова.

Звичайно, одеситкам було дуже важко протистояти супернику такого рівня, але після нервового та сумбурного першого тайму (0:3), господарки поля провели непоганий другий. І нехай забити у ворота «Кривбасу» за 70 хвилин (грали два тайми по 35 хвилин) вони так і не зуміли, проте дівчата створювали моменти та намагалися проявити себе з найкращого боку, незважаючи на те, що ще не у формі, ще зовсім не зіграні та лише роблять свої перші кроки як команда.

У підсумку – 0:3, поразка, яку можна занести нашим землячкам до активу, адже тренерський склад «Seasters» отримав необхідну інформацію, а футболістки – змогу пограти проти однієї з найкращих команд України.