Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Неоднозначний старт: «Чорноморець» зіграв за тиждень два різних матчі у Києві

Неоднозначний старт: «Чорноморець» зіграв за тиждень два різних матчі у Києві

Одеський «Чорноморець» неоднозначно розпочав весняну частину сезону української Прем’єр-ліги: цього тижня підопічні Романа Григорчука двічі зіграли у Києві.

У понеділок «моряки» провалили гру проти «Оболоні» (кількість ударів – 20-1 на користь «пивоварів»), пропустили після дитячої помилки у захисті, але якимось дивом зрівняли рахунок наприкінці другого тайму – головою яскраво забив Андрій Штогрін – 1:1.

Сьогодні ж «Чорноморець» у столиці зустрічався із потенційним лідером таблиці – «Динамо». Одесити, навіть попри проблеми зі складом, дали бій фавориту, неодноразово турбували одеського воротаря киян Георгія Бущана, але пропустили у першому таймі від одеського півзахисника киян Володимира Шепєлєва. На жаль, цього разу «моряки» програли 0:1. Хоча за гру наших земляків несоромно.

До речі, після цього матчу «Динамо» піднялося на третє місце (має два матчі в запасі та відставання від лідера – «Кривбаса» – у три очки). Щодо «Чорноморця», то він залишився на 9-й позиції.

У наступному турі одесити прийматимуть на стадіоні у парку Шевченка полтавську «Ворсклу». Гра пройде у суботу, 9 березня. Початок – о 13:00.