Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Війна > «Не покупаю ничего, отравят»: окупанти бояться купляти спиртне в Україні (перехоплення ГУР)

«Не покупаю ничего, отравят»: окупанти бояться купляти спиртне в Україні (перехоплення ГУР)

«Не покупаю ничего, отравят»: окупанти бояться купляти спиртне в Україні (перехоплення ГУР)

Військовий рф у телефонній розмові з дружиною каже, що не купляє алкогольні напої в Україні, бо боїться отруїтися. Про це йдеться у черговому перехопленні Головного управління розвідки.

Так, окупант озвучує свої бажання на Новий рік – «горілка та пиво». Але купляти міцні напої не наважується, бо можуть чогось підмішати.

“Кто хочет, достает алкоголь… ну, периодически мрут, слепнут… Я не покупаю ниче, а то отравят”, – сказав загарбник.

Інші матеріали на тему:
Замість штучних квітів — жетони та дзвіночки: в Одесі до Дня скорботи провели акцію «Дерева пам’яті»
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Підтримував удари по Одесі у прямому ефірі: СБУ затримала TikTok-пропагандиста 
«Балістика зруйнувала наше підприємство»: фермери Одещини розповіли про наслідки ворожого удару