-
Головна
>
Новини
>
Культура
>
Не хотів піти пішки: п’яний підліток викрав авто, мало не збив жінку і відбувся умовним терміном
Не хотів піти пішки: п’яний підліток викрав авто, мало не збив жінку і відбувся умовним терміном
Крім обмеження волі отримав штраф.

П’яний 18-річний підліток у селищі Ширяєве Одеської області так сильно не хотів піти пішки додому до сусіднього села, що викрав автомобіль ВАЗ і мало не збив жінку на пішохідному переході, але у результаті уникнув тюремного ув’язнення.
Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП України в Одеській області.
Фігурант викрав авто 27-річної жінки, який вона запаркувала біля роботи, забувши забрати ключі та зачинити дверцята. Молодий чоловік перебував у нетверезому стані і не хотів повертатися додому пішки до сусіднього села. Затримали його патрульні, побачивши, що він мало не збив жінку на пішохідному переході.
У результаті він відбувся штрафом у 21,6 тис. гривень та випробувальним терміном у два роки — суд вирішив, що він надто юний і розкаявся, щоб його карати позбавленням волі.
Нагадаємо, на Одещині підліток побив «колишнього» своєї матері, викрав його авто і теж залишився на волі.
Гроза, шквал і мінна небезпека: якою буде погода в Одесі та області 24 червня
Розбив вікна й техніку: в Одесі чоловік влаштував погром в соціальній установі
Загибель жінки на узбережжі Одеси через ворожу атаку: пляж не входив до переліку офіційно відкритих
Медики одеської екстреної допомоги спростовують інформацію про тривале прибуття бригад до "Відради"
В Одесі дуже потрібні донори крові
