Головні новини Одеси
    Головна > Новини > На Одещині зняли заборону на вилов раків: в екоінспекції нагадали про правила та заборони

На Одещині зняли заборону на вилов раків: в екоінспекції нагадали про правила та заборони

Одній людині за добу дозволено виловити не більше 30 особин.

На Одещині зняли заборону на вилов раків: в екоінспекції нагадали про правила та заборони

З 1 жовтня в Україні завершилася заборона на вилов раків.

Як повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу, заборона діяла з метою охорони та збереження популяцій раків у період їхнього розмноження.

Наразі вилов дозволений, але у встановлених законодавством обсягах і способами. Для того, щоб популяція раків залишалася стабільною, потрібно дотримуватися таких правил: одній людині за добу дозволено виловити не більше 30 особин; також заборонено виловлювати раків у темний час доби з підсвічуванням або вручну.

В екоінспекції нагадали, що незаконний вилов, перевищення дозволених норм чи використання заборонених знарядь лову тягне за собою адміністративну відповідальність, а також відшкодування завданої довкіллю шкоди — 3 332 гривні за кожного незаконно виловленого рака.

Раніше повідомлялося, що рідкісні черепахи готуються до зимівлі на дні водойм в Одеській області.

 

Інші матеріали на тему:
Де в Одесі 23 червня ремонтують тепломережі: перелік адрес
На одеському узбережжі внаслідок атаки РФ загинула жінка
Поліція розслідує обставини смерті 17-річної дівчини в Одеському районі
Одеський «Чорноморець» підписав Сергія Корнійчука на три роки
Утриманець одеського СІЗО отримав підозру за катування співкамерника