Головні новини Одеси
    Головна > Новини > На Одещині завідувач підстанції “екстренки” та його заступник нарахували 270 тисяч гривень фіктивним працівникам

На Одещині завідувач підстанції “екстренки” та його заступник нарахували 270 тисяч гривень фіктивним працівникам

Керівництву підстанції повідомили про підозру.

На Одещині завідувач підстанції “екстренки” та його заступник нарахували 270 тисяч гривень фіктивним працівникам

На Одещині викрили «схему» з привласнення бюджетних коштів. Як повідомили в пресслужбі ГУНП, керівник пункту екстреної медичної допомоги та його заступник оформили на роботу фіктивних працівників. Керівництво КП підписувало офіційні документи, на підставі яких «робітникам» нараховувалася зарплатня.

Повідомляється, що у такий спосіб фігуранти встигли незаконно привласнити 272 тис. гривень.

Керівництву підстанції та двом підставним особам повідомили про підозру за ч. 4 ст. 191 ККУ. Встановлюються інші особи, які можуть бути причетними до “схеми”.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

На Одещині завідувач підстанції “екстренки” та його заступник нарахували 270 тисяч гривень фіктивним працівникам

Інші матеріали на тему:
Утриманець одеського СІЗО отримав підозру за катування співкамерника
За 5000 доларів до сусідньої країни: на Одещині затримали переправника
В Одесі перекрили канал збуту особливо небезпечного психотропу
Посадовця Укрзалізниці в Одесі підозрюють у крадіжці зерна
Крав у знайомих і зберігав набої: жителю Одещини повідомили про підозру