На Одещині затримали чоловіка який полював на диких тварин у заповіднику
Вилучені саморобні пастки.

Служба державної охорони Нижньодністровського національного природного парку продовжує посилену роботу з охорони заповідних територій. Під час чергового рейду у плавневій системі парку фахівці виявили чоловіка, який займався незаконним промислом.
Громадянин намагався впіймати диких тварин, використовуючи саморобні пастки. Такі дії є грубим порушенням природоохоронного законодавства та загрожують біорізноманіттю парку.
На порушника склали протокол про адміністративне правопорушення. У нього виявили та вилучили шість заборонених знарядь лову. Усі саморобні пристрої передали на зберігання до з’ясування обставин.
Адміністрація парку вкотре нагадує, що використання будь-яких пасток та полювання на заповідних територіях суворо заборонено та тягне за собою відповідальність перед законом.







Ловіть момент для пляжу: якою буде погода в Одесі та області 23 червня
В Одесской области измерили радиационный фон: где самые высокие показатели
В Одеській області виміряли радіаційний фон: де найвищі показники
Родині загиблого прикордонника з Одещини вручили посмертну медаль «За військову службу»
Одессу заполонили кузнечики: почему не стоит их бояться и убивать
