-
Головна
>
Новини
>
На Одещині в морі під час нічної риболовлі на гумовому човні зникли двоє чоловіків
На Одещині в морі під час нічної риболовлі на гумовому човні зникли двоє чоловіків
Рибалок розшукують правоохоронці спільно з прикордонниками.

У суботу, 28 березня, жителька Лиманської громади Одещини повідомила до до відділення поліції №2 Білгород-Дністровського районного відділу поліції про зникнення її 34-річного чоловіка та його 32-річного знайомого.
Як повдіомляє ГУНП Одещини, попередньо встановлено, що вчора, 27 березня, вночі чоловіки вирушили на риболовлю у Чорне море на зеленому гумовому човні, ймовірно марки «Колібрі», в районі між населеними пунктами Росєйка та Лебедівка. Наразі їх місцеперебування невідоме.
Співробітники територіального підрозділу поліції, водної поліції районного відділу поліції спільно з прикордонниками проводять пошуки та з’ясувують всі обставини події.
Громадян, які володіють будь-якою інформацією щодо можливого місцеперебування чоловіків або обставин їх зникнення, закликають невідкладно повідомити до поліції за номерами 102 або 112.
В поліції наголошують, що в умовах воєнного стану перебування на узбережжі та вихід у Чорне море суворо регламентовані та становлять підвищену небезпеку для життя і здоров’я.
Розбив вікна й техніку: в Одесі чоловік влаштував погром в соціальній установі
Загибель жінки на узбережжі Одеси через ворожу атаку: пляж не входив до переліку офіційно відкритих
Медики одеської екстреної допомоги спростовують інформацію про тривале прибуття бригад до "Відради"
В Одесі дуже потрібні донори крові
Де в Одесі 23 червня ремонтують тепломережі: перелік адрес
