Головні новини Одеси
    Головна > Новини > На Одещині легковик влетів в стовп: двоє загиблих

На Одещині легковик влетів в стовп: двоє загиблих

На Одещині легковик влетів в стовп: двоє загиблих

Двоє людей загинуло внаслідок ДТП, яка сталася вчора, 18 жовтня, близько десятої години вечора на вулиці Юзефа Любомирського у Кодимі.

Попередньо встановлено, що 36-річний водій не впорався з керуванням автомобілем Mersedes Benz і наїхав на електроопору. Від отриманих травм чоловік загинув на місці події, а його 36-річна пасажирка, яку забрала «швидка», померла в лікарні, повідомили у пресслужбі обласної поліції.

Відомості про подію внесені слідчими до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Призначено низку експертиз. Триває слідство.

На Одещині легковик влетів в стовп: двоє загиблих

Інші матеріали на тему:
На Одещині будівельна компанія повернула до бюджету понад 6 мільйонів гривень ПДВ
12 лютого частину Одеського району, зокрема Одесу, знеструмлять
Збитки під час утеплення будинку у Лиманці: інженер з технічного нагляду постане перед судом
За зловживання впливом судитимуть посадовця однієї з військових частин на Одещині
Прив’язала котів у дворі: в Одесі поліція відкрила кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами