Головні новини Одеси
    Головна > Новини > На Миколаївщині чоловік незаконно наловив риби та креветок на мільйон

На Миколаївщині чоловік незаконно наловив риби та креветок на мільйон

Серед незаконного улову — судак, креветки, ставрида та глось.

На Миколаївщині чоловік незаконно наловив риби та креветок на мільйон

3 серпня на Миколаївщині поблизу Лагерної коси біля бази відпочинку «Дельфін» у Чорному морі екоінспектори спільно з прикордонниками та правоохоронцями викрили чоловіка, який займався незаконним виловом риби та креветок.

Про це повідомила Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу.

Чоловік використовував заборонене знаряддя — ятір. Зазначається, що він виловив 207 особин тарані, 44 бичка, 76 ставрид, 170 судаків, 170 атерин, 372 креветки та 20 глось.

Зазначається, що загальна сума збитків, завданих державі, становить 1 053 430 гривень.

На Миколаївщині чоловік незаконно наловив риби та креветок на мільйон

На Миколаївщині чоловік незаконно наловив риби та креветок на мільйон

Раніше ми писали, що на лиманах Одещини та Миколаївщини сталася масова загибель риби.

Інші матеріали на тему:
Держстат: на Одещині найбільше подорожчали фрукти та ягоди
РФ атакувала цивільні судна, які прямували до портів Одещини: загинув член екіпажу
22 червня в Одесі ремонтуватимуть дороги: перелік адрес
В Одесі за день врятували 24 відпочивальників на воді
Якою буде погода в Одесі та області 22 червня