Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Мешканцю Одещини повідомили про підозру у сексуальному насильстві над собакою

Мешканцю Одещини повідомили про підозру у сексуальному насильстві над собакою

Чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.

Мешканцю Одещини повідомили про підозру у сексуальному насильстві над собакою

Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для чоловіка, якому інкримінують жорстоке поводження з собакою та хуліганство. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі. Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Одеській області.

Як повідомлялося раніше, кілька днів тому поліція розпочала кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною. Під час розслідування також перевірялася можлива причетність чоловіка до розбещення неповнолітніх. Правоохоронці затримали підозрюваного в процесуальному порядку.

Під процесуальним керівництвом Біляївської окружної прокуратури, склад злочину було перекваліфіковано з ч. 1 ст. 156 на ч. 1 ст. 296 ККУ.

Відтак фігуранту повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 299 ККУ (вчинення насильницьких дій щодо тварини з мотивів задоволення статевої пристрасті), ч. 1 ст. 296 ККУ (грубе порушення громадського порядку, що супроводжувалося винятковим цинізмом).

Наразі собака перебуває під ветеринарним наглядом. Щодо неї буде проведено судово-ветеринарну експертизу.

На час розслідування фігурант перебуватиме у слідчому ізоляторі. Також у ході слідства проводитиметься судово-психіатрична експертиза, яка встановить стан осудності підозрюваного.

 

Інші матеріали на тему:
В Одесі викрили схему розкрадання 12 мільйонів гривень на ремонті дитячого центру
Утриманець одеського СІЗО отримав підозру за катування співкамерника
На Одещині собака напав на півторарічного хлопчика
За 5000 доларів до сусідньої країни: на Одещині затримали переправника
Самогубство: поліція розслідує загибель 16-річної дівчини у Київському районі Одеси