Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Мешканці двох одеських вулиць залишилися без води до завтра

Мешканці двох одеських вулиць залишилися без води до завтра

Триває ремонт.

Мешканці двох одеських вулиць залишилися без води до завтра

Через аварію мешканці двох одеських вулиць майже на добу залишилися без води, ремонт обіцяють завершити після полудня 7 травня.

Про це повідомили у пресслужбі філії «Інфоксводоканал».

Мешканці двох одеських вулиць залишилися без води до завтра

Інші матеріали на тему:
Поліція розслідує обставини смерті 17-річної дівчини в Одеському районі
Одеський «Чорноморець» підписав Сергія Корнійчука на три роки
Утриманець одеського СІЗО отримав підозру за катування співкамерника
Переважно сухо, але у середу можливі грозові дощі: якою буде погода в Одесі та області найближчими днями
Одещина: на трасі Київ-Одеса зіткнулися фури