Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > Кульова стрільба: одеситка завоювала дві золоті медалі на турнірі в Німеччині

Кульова стрільба: одеситка завоювала дві золоті медалі на турнірі в Німеччині

Одеська спортсменка Крістіна Остапенко завоювала дві золоті медалі на престижному міжнародному турнірi «H&N-Cup 2024» з кульової стрільби, який проходив в Мюнхені. Це перші медалі 18-річної спортсменки на змаганнях такого рівня.

Як повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області, слідом за перемогою в особистому турнірі у стрільбі з пневматичної гвинтівки в перший день змагань, вихованка обласної ДЮСШ стрільби стала переможницею у змішаній категорії, разом із срібним призером Олімпійським ігор Сергієм Кулішом із Черкас.

У другий день змагань Крістіна Остапенко виграла кваліфікацію в особистому турнірі з результатом світового рівня 632,5 очки, який вище рекорда України, лише на 2,8 нижче абсолютного світового рекорду та на 1,7 очки нижче світового рекорду серед юніорів. Втім, до фіналу одеситка не була допущена через невідповідність екіпірування стандарту.

Зазначимо, тренери спортсменки – Ірина Виноградова, Світлана Скачко.

Раніше ми писали, що одеська тенісистка Даяна Ястремська зупинилася за крок до фіналу Australian Open.

Інші матеріали на тему:
«EPIPHANY»: на Думській площі відкрили експозицію, зроблену з куль (фото, відео)
На Одещині легкомоторна авіація «полювала» за ворожими розвідниками
Підсумки дня. Затримання приховувачів вбивць, алкоголь до 23:00, «суворе» покарання за корупцію
Антикорупційний суд засудив одеського адвоката, який обіцяв «вирішити питання» із суддею