-
Головна
>
Новини
>
Корупція на Одещині: експосадовця лісгоспу взяли під варту із заставою у 16 мільйонів гривень
Корупція на Одещині: експосадовця лісгоспу взяли під варту із заставою у 16 мільйонів гривень
Вимагав гроші від представників мисливської організації.

Суд обрав запобіжний захід колишньому керівнику Південного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства.
Про це повідомили в пресслужбі Одеської обласної прокуратури.
Експосадовця, якого підозрюють в отриманні неправомірної вигоди у великих розмірах, взято під варту. Як альтернативу суд визначив заставу у розмірі понад 16 мільйонів гривень, яку на цей час не внесено.
Слідство встановило, що, перебуваючи на посаді очільника управління, чоловік вимагав 25 000 доларів США від представників мисливської організації. За ці гроші він обіцяв надати у користування 13 тисяч гектарів угідь в Одеській області.
Нагадаємо, підозру у корупції (ч. 4 ст. 368 КК України) посадовцю повідомили у січні цього року. Досудове розслідування наразі проводять слідчі ДБР міста Миколаєва за процесуального керівництва екологічних прокурорів.



Якою буде погода в Одесі та області 22 червня
Третю добу на Одещині шукають дівчинку, яку віднесло в море
Сільгоспвиробництво на Одещині зросло на 4,2%
Середня зарплата на Одещині у квітні зросла до 24 300 гривень
В Ізмаїльському районі через ворожу атаку пошкоджено житловий сектор
