Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Хокей: одеський «Шторм» обіграв «Сокіл» у чвертьфіналі Кубку України

Хокей: одеський «Шторм» обіграв «Сокіл» у чвертьфіналі Кубку України

Поєдинок завершився з рахунком 1:4.

Київський «Сокіл» програв одеському «Шторму» в чвертьфіналі Кубка України-2024 з хокею з рахунком 1:4.

У першому періоді одеська команда тричі відправили шайбу у ворота киян. У наступному періоді команди обмінялися взяттям воріт, а третій пройшов без голів.

«Шторм», кістяк якого сформований на базі торішнього складу херсонського «Дніпра» став другим півфіналістом Кубка України-2024. Автоматично місце у півфіналі отримав чинний володар трофею «Кременчук». Сьогодні, 27 вересня, у двох інших чвертьфінальних зустрічах зіграють пари «Дніпро» – «Берсерки» та «Київ Кепіталз» – «Тризуб».

Інші матеріали на тему:
«Повітряна тривога звучить маже цілодобово»: фоторепортаж з Сумщини, яка кожного дня потерпає від ворожих атак
Будівництво водогону від річки Південний Буг до Миколаєва коштуватиме майже 9 мільярдів гривень, - Шмигаль
Підсумки дня: російська атака на Одещину, затримання ексначальника ДВС та справа про вбивство жительки Ананьєва та її доньки