Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Деякі одесити через аварію залишилися без води

Деякі одесити через аварію залишилися без води

Список адрес.

Деякі одесити через аварію залишилися без води

20 жовтня деякі одесити залишилися без водопостачання через аварію на міських водопровідних мережах.

Про це повідомили у пресслужбі філії «Інфоксводоканал».

Деякі одесити через аварію залишилися без води

Інші матеріали на тему:
В Одесі за тиждень 88 людей захворіли на гострі кишкові інфекції
В Одесі викрили схему розкрадання 12 мільйонів гривень на ремонті дитячого центру
В Одесі зіткнулися легковик та вантажівка – загинув чоловік
Гроза, шквал і мінна небезпека: якою буде погода в Одесі та області 24 червня
Розбив вікна й техніку: в Одесі чоловік влаштував погром в соціальній установі