Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» втратив перемогу над «Спартаком» у Туреччині

«Чорноморець» втратив перемогу над «Спартаком» у Туреччині

Одеський «Чорноморець» провів свій другий цього року контрольний матч, однак у рамках навчально-тренувальних зборів у Туреччині – перший із серії запланованих.

Сьогоднішнім суперником «моряків» був «Спартак» із Варни, скромний клуб, який у нинішньому сезоні повернувся до «еліти» болгарського футболу.

Роман Григорчук знову багато експериментував зі складом, проте навіть при цьому «Чорноморець» упродовж усіх 90 хвилин виглядав значно цікавішим, швидшим і сильнішим за свого опонента. І якби не дитяча помилка досвідченого Євгена Селіна, який, віддаючи пас на воротаря (перебуває на перегляді), примудрився зробити передачу на нападника «спартаківців» (після цього була гольова передача), наші земляки б точно перемогли.

У першому таймі «чорно-сині» цілком могли забивати щонайменше двічі, проте удар з близької дистанції Максима Брагару після навісу з правого флангу у виконанні Владислава Наумця «потягнув» кіпер варненців, а після навісу Сергія Політила з кутового з правого флангу Дмитро Юсов відправив м’яч у поперечину (пробивав головою).

Втім, на початку другої половини поєдинку Олександр Гладкий, який з’явився на полі після перерви, все ж відкрив рахунок, причому, забив форвард п’ятою, навіть не дивлячись на ворота. Але ні, цей гол ефектним назвати не можна, хоча комбінація вийшла цікавою: юний нападник «Чорноморця» U-19 Станіслав Урсолов, якого Роман Григорчук відрядив грати на лівому фланзі… захисту, вивів на «побачення» із воротарем «Спартака» Кевіна Кубембу, той не зумів переграти кіпера, м’яч відлетів до гравця «моряків», який перебуває на перегляді (ймовірно, анонсований албанець), той головою скинув «сферу» на лінію воротарського майданчика, звідки Гладкий і пробив п’ятою по порожніх воротах – 1:0.

Навіть незважаючи на велику кількість замін і «незіграність», одесити мали перемагати, але дитяча помилка Селіна призвела до того, що болгари рахунок зрівняли. Жодного штурму воріт суперника з боку обох колективів ми не побачили, отже, зустріч завершилася нічиєю 1:1.

26 січня «чорно-сині» зіграють із сербським «Нові-Пазар».