Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» впевнено обіграв в Одесі «Колос»

«Чорноморець» впевнено обіграв в Одесі «Колос»

Сьогодні одеський «Чорноморець» приймав на своєму полі «Колос» із Ковалівки (Київська область).

«Моряки» провели хороший матч, контролювали м’яч упродовж більшої частини поєдинку, а головне – реалізовували свої моменти.

Вже на 7-й хвилині після подачі Ореста Кузика з правого флангу Зігі Бадібанга чудово зіграв головою: бельгієць пробив зблизька, Євген Волинець дотягнувся до м’яча, але той зрадливо закотився у сітку.

На 57-й хвилині після передачі того ж Бадібанги з правого флангу Сергій Чоботенко зрізав м’яч з лінії штрафного майданчика у бік воріт, Волинець поспішив вибити його біля самої лінії, але до «смугастого» швидше встиг Даниїл Алефіренко. А далі – удар головою буквально з лінії – 2:0.

Забивши другий м’яч, «Чорноморець» не зупинився: на 72-й хвилині чергова помилка в обороні гостей призвела до удару Іллі Путрі, Волинець відвів загрозу, але на добиванні впевнено зіграв Олександр Демченко – 3:0.

На 78-й хвилині гравець «Колоса» Євген Ісаєнко зіграв прямою ногою проти Ореста Кузика, за що отримав пряму червону картку, після чого наші земляки заграли ще впевненіше, провели п’ять замін, а у підсумку довели гру до ефектної перемоги. Ця вікторія дозволила їм тимчасово піднятися на 9 місце.

Щодо «Колосу», то гості створили кілька перспективних моментів, проте пробивали неточно або в каркас воріт.

У наступному турі одесити прийматимуть одного з лідерів таблиці – СК «Дніпро-1». Гра пройде у неділю, 7 травня, початок – о 13:00.