Головні новини Одеси
    Головна > Новини > «Чорноморець» впевнено обіграв харківський «Металіст-1925»

«Чорноморець» впевнено обіграв харківський «Металіст-1925»

«Моряки» забили харків’янам уперше у 2022 році.

Поки збірна України готувалася до переможного матчу з Вірменією, одеський «Чорноморець» та харківський «Металіст-1925», скориставшись паузою у чемпіонаті країни, зіграли контрольний матч у Києві.

Дві попередні зустрічі, що відбулися нещодавно (спаринг та офіційний матч), завершилися з однаковим рахунком 0:0. Сьогодні ж підопічні Романа Григорчука нарешті вперше цього року забили у ворота «Металіста-1925». Причому, не раз і навіть не два!

Вже на 5-й хвилині рахунок у поєдинку відкрив Дмитро Юсов, який реалізував пенальті, він же вдруге у матчі вивів «моряків» уперед на 61-й хвилині (харків’яни на 34-й хвилині відігралися, коли забив Мартинюк), а на 83-й в обійми партнерів потрапив Іван Литвиненко. Він, власне, і встановив приємний для одеських уболівальників підсумковий результат зустрічі – 3:1 на користь «Чорноморця».

У грі з харківською командою Роман Григорчук використав наступних футболістів: Непогодов (Паст, 40), Єрмаков, Плакса, Салюк, Селін (Кузик, 59), Бадібанга, Брагару, Бобко (капітан), Путря, Політило, Юсов. На 65-й хвилині на поле вийшли Наумець, Філі, Гладкий, Білий, Суханов, Штогрін, Войтіховський, Литвиненко та Кравченко.

Наступної неділі, 2 жовтня, «моряки» приймуть вдома «Олександрію». Початок матчу – о 15:00.

Інші матеріали на тему:
Сильні та незламні: розвиток дитячо-юнацького спорту в Одесі в умовах повномасштабної війни
Українська Прем’єр-ліга: «Минай» впевнено переміг «Чорноморець»