Головні новини Одеси
    Головна > Новини > «Чорноморець» розгромив на виїзді восьмиразового чемпіона Молдови

«Чорноморець» розгромив на виїзді восьмиразового чемпіона Молдови

«Моряки» зіграли контрольний матч у Кишиневі.

Сьогодні ввечері одеський «Чорноморець» провів п’ятий у міжсезоння контрольний поєдинок, але перший – із суперником такого рівня: підопічні Романа Григорчука в Кишиневі зустрічалися з восьмиразовим чемпіоном Молдови – «Зімбру».

Через півгодини після початку гри рахунок у поєдинку відкрив Назарій Русін, перед самою перервою Євген Селін «сочно» «вистрілив» лівою з-за меж штрафного майданчика під саму поперечину, а на 65-й хвилині капітан «моряків» Сергій Кравченко вдало реалізував штрафний, відправивши «сферу» у нижній кут.

У підсумку – 3:0, п’ята перемога «Чорноморця» у п’яти контрольних матчах літа.

Додамо, що у цьому поєдинку одесити виступали у наступному складі: Паст – гравець на перегляді, Селін, Джеймс, Путря – Політило, Кравченко – Кузик, Брагару, Штогрін – Русин.

У другому таймі замість Штогріна на поле вийшов Єрмоленко, а за рахунку 3:0 тренерський штаб «моряків» випустив Войтіховського, Литвиненка, Варакуту та ще двох гравців, які перебували на перегляді, замість Путрі, Паста, Селіна, Русина та захисника, який грав на лівому фланзі (його ім.’я не називається).

Приємно зазначити, що за поєдинком у Кишиневі спостерігала пристойна група підтримки, складена з українців, які тимчасово перебувають на території Молдови.

До речі, «Чорноморець» днями продовжив контракти із Сергієм Кравченком, Максимом Брагару, Андрієм Штогріним та Данилом Варакутою. Також є інформація, що у команді таки залишиться Микола Морозюк.