Головні новини Одеси
    Головна > Новини > «Чорноморець» провів «засекречений» контрольний поєдинок перед стартом сезону

«Чорноморець» провів «засекречений» контрольний поєдинок перед стартом сезону

«Моряки» зіграли у Ковалівці з «Колосом».

Одеський «Чорноморець» провів заключний контрольний поєдинок перед стартом нового сезону УПЛ: на стадіоні в Ковалівці (Київська область), який, нагадаємо, у першій частині нового сезону буде умовно домашньою ареною «моряків», підопічні Романа Григорчука зустрічалися з місцевим «Колосом».

Поєдинок, за згодою між командами, ніде не транслювався, текстова трансляція не велася, тому говорити щось про саму гру неможливо. Скажімо лише про те, що рахунок на 6-й хвилині відкрив «Чорноморець»: після подачі зі стандарту головою забив Андрій Штогрін. Ще до перерви помилка одного з одеситів призвела до голу «Колоса» (відзначився Мякушко). Зустріч завершилася нічиєю 1:1.

Оскільки склад «Чорноморця» був «засекречений», цього разу ми вас не порадуємо списком гравців, які захищали честь Одеси у цьому спарингу (ми чесно чекали, але інформації про склад ніде оголошено не було).

Втім, вже дуже скоро – офіційний матч із «Вересом» із Рівного, який наші земляки проведуть на тому ж стадіоні 23 серпня. Початок матчу – о 15:00. А перед цим одесити умовно другим складом зіграють з одеським «Реалом Фармою», який готується до виступів у другій лізі.