Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» несподівано поступився «Металісту-1925»

«Чорноморець» несподівано поступився «Металісту-1925»

Одеський «Чорноморець» сьогодні провів черговий поєдинок української Прем’єр-ліги: на Київщині «моряки» грали з харківським «Металістом-1925».

Фаворитом матчу був одеський клуб, але втоми від кубкового поєдинку з луганською «Зорею», яку «Чорноморець» блискуче розгромив минулої середи, ніхто не віднімав. Отже, одесити в цій грі не змогли показати той футбол, яким ми захоплювалися 1 листопада.

Втім, навіть при цьому «моряки» зіграли непоганий перший тайм і відзначилися першими: на 20-й хвилині свій черговий м’яч у цьому сезоні забив Андрій Штогрін, який відзначився ударом головою – 1:0.

На жаль, на цьому всі приємні новини від «Чорноморця» закінчилися, бо наприкінці першого тайму за друге попередження з поля був вилучений Самсон Ієде (до речі, перше «вигадав» арбітр матчу, який першу «жовту» показав нігерійцю за нібито симуляцію), а у другому таймі «металісти» забили два м’ячі.

У підсумку – прикра і несподівана поразка «моряків» із рахунком 1:2, яка після дванадцяти турів залишила їх на шостому місці.

У наступному турі підопічні Романа Григорчука прийматимуть львівський «Рух». Гра відбудеться у неділю, 12 листопада, в Одесі. Початок – о 17:00.

Інші матеріали на тему:
Підсумки дня: трагедія на ставку, програш «Чорноморця» та «ревізія» одеського Привозу
Українська Прем’єр-ліга: «Чорноморець» програв удома «Дніпру-1»
Українська Прем’єр-ліга: «Чорноморець» розгромив «Металіст 1925»
Українська Прем’єр-ліга: «Шахтар» розгромив «Чорноморець»
Сильні та незламні: розвиток дитячо-юнацького спорту в Одесі в умовах повномасштабної війни