Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Четверта поспіль: одеська «БІПА» розгромила чергового суперника у баскетбольній Суперлізі

Підопічні Вадима Пудзірея розгромили БК «Запоріжжя».

Сьогодні у Луцьку одеський баскетбольний клуб «БІПА-Одеська область» провів свій черговий поєдинок у рамках української Суперліги: суперником підопічних Вадима Пудзирея був БК «Запоріжжя».

Незважаючи на те, що одесити грали без одного з лідерів – Іллі Кабацюри, а Євген Ткаченко, який переживає другу молодість (MVP вчорашнього матчу), ще в першій чверті отримав травму ноги і залишив майданчик, вони постійно нарощували перевагу в рахунку. Першу чверть наші земляки завершили з рахунком 25:19, другу – 14:11, третю – 21:11, четверту, попри перебування на паркеті «молоді», – 29:19.

У результаті – розгромна перемога 89:60, четверта поспіль у Суперлізі (ще один матч – з київським «Будівельником» – був зіграний лише наполовину, він буде дограний пізніше).

Найрезультативнішими гравцями у складі «БІПИ» стали Анатолій Конєв (16 очок), Олександр Рябчук (15 очок + 4 підбирання + 4 передачі), Владислав Унгурян (14 очок + 8 передач), Святослав Товкач (12 очок) та Олександр Шашков (11) очок + 4 підбирання).

Наступний матч «БІПА» проведе у Києві 21 листопада. Суперником одеситів буде «Київ-Баскет».