Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Баскетбол: одеська «БІПА» здобула вольову перемогу над «Дніпром»

Баскетбол: одеська «БІПА» здобула вольову перемогу над «Дніпром»

Підопічні Вадима Пудзирея знову потішили вболівальників.

Одеська баскетбольна команда «БІПА-Одеська область» закінчила в Івано-Франківську свій перший «баббл» у рамках української Суперліги: підопічні Вадима Пудзирея здобули дві перемоги у трьох матчах, а один зіграли лише наполовину.

Вчорашню гру зі столичним «Будівельником» було зупинено після першої половини через тривалу повітряну тривогу. На велику перерву команди пішли за рахунку 34:41 (14:17, 20:24) на користь одного з головних фаворитів турніру. Коли буде дограна друга половина матчу – наразі невідомо.

А от із іншим претендентом на «золото» – «Дніпром» – «БІПА» сьогодні зіграла усі чотири чверті. Наші земляки невдало зіграли у першому періоді, але три наступні виграли: підопічні Вадима Пудзирея відігралися з «мінус 14» та у підсумку здобули заслужену вікторію – 70:64 (11:25, 20:18, 23:9, 16:12).

Найрезультативнішими у складі одеської команди стали Владислав Унгурян (19 очок), Євген Ткаченко (13 очок + 8 підбирань), Ярослав Кадигроб (11 очок) та Ілля Кабацюра (8 очок + 8 підбирань).

Наступний «баббл» «БІПА» має провести у Луцьку 8-9 листопада. Чекаємо на нові перемоги одеситів та дякуємо їм за приємні емоції під час війни.