Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Баскетбол: «БІПА» здобула третю поспіль перемогу у Суперлізі

Баскетбол: «БІПА» здобула третю поспіль перемогу у Суперлізі

Одесити успішно зіграли у Луцьку.

Сьогодні ввечері одеська баскетбольна команда «БІПА-Одеська область» у Луцьку зустрічалася із місцевим БК «Старий Луцьк».

Після двох перемог на старті сезону одесити відчули впевненість у своїх силах, трохи зігралися, що допомогло їм і у сьогоднішньому протистоянні із господарями паркету.

Якщо першу чверть трохи краще провів «Старий Луцьк» (18:17 на його користь), то друга та третя залишилися за гостями – підопічні Вадима Пудзирея виграли їх з однаковою різницею у рахунку (у десять очок) – 34:24 та 21:11 відповідно.

По суті, гра була зроблена, у час, що залишився, «БІПА» цілком могла збільшити перевагу в рахунку, проте тренерський штаб «жовто-чорних» вирішив дати можливість зіграти «молоді». Четвертий період із скромною перевагою у рахунку виграли луцькі баскетболісти – 18:14, проте загальну перемогу здобули наші земляки. Причому, з впевненим рахунком 86:71.

Найрезультативнішими гравцями у складі «БІПИ» у цьому матчі стали Євген Ткаченко (20 очок), Олександр Рябчук (18 очок), Ярослав Кадигроб (14 очок + 5 підбирань + 5 «асистів»), Олександр Шашков (12 очок) та Ілля Кабацюра (11 очок + 4 підбирання).

Таким чином, одесити виграли три матчі з трьох (зустріч із «Будівельником» було перервано після другої чверті і буде дограно пізніше), і перебувають у числі лідерів турнірної таблиці Суперліги. Завтра на «БІПУ» чекає непростий поєдинок із БК «Запоріжжя». Початок матчу – о 14.00.