Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Автопарк рятувальників в Одесі поповнився машиною MAN з Німеччини

Автопарк рятувальників в Одесі поповнився машиною MAN з Німеччини

Техніку передало місто Вінтерберг.

Автопарк рятувальників в Одесі поповнився машиною MAN з Німеччини

Автопарк одеських муніципальних рятувальників поповнився сучасною пожежно-рятувальною автівкою MAN від німецького міста Вінтерберг.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської міськради.

Нова техніка допоможе міським службам ефективніше реагувати на надзвичайні ситуації та оперативно рятувати людей. Така допомога є важливою для посилення можливостей муніципальних рятувальників.

 

Нагадаємо, рятувальники Одеської області раніше отримали пожежний автомобіль Iveco Magirus з Німеччини.

Інші матеріали на тему:
Держстат: на Одещині найбільше подорожчали фрукти та ягоди
22 червня в Одесі ремонтуватимуть дороги: перелік адрес
В Одесі за день врятували 24 відпочивальників на воді
Якою буде погода в Одесі та області 22 червня
Третю добу на Одещині шукають дівчинку, яку віднесло в море