08:36
22.6.2026
Техніку передало місто Вінтерберг.

Автопарк одеських муніципальних рятувальників поповнився сучасною пожежно-рятувальною автівкою MAN від німецького міста Вінтерберг.
Про це повідомили у пресслужбі Одеської міськради.
Нова техніка допоможе міським службам ефективніше реагувати на надзвичайні ситуації та оперативно рятувати людей. Така допомога є важливою для посилення можливостей муніципальних рятувальників.
Нагадаємо, рятувальники Одеської області раніше отримали пожежний автомобіль Iveco Magirus з Німеччини.