Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Збірна України з футболу перемогла з рахунком 5:0

Збірна України з футболу перемогла з рахунком 5:0

Наші земляки впевнено виграли в Єревані.

Чоловіча збірна України провела сьогодні в Єревані матч 5 туру групового етапу Ліги Націй: суперниками підопічних Олександра Петракова була команда Вірменії.

Після неприємної поразки у Глазго від шотландців (0:3) наші земляки зіграли значно активніше та агресивніше. Результат гри – перемога з рахунком 5:0. Дублем відзначився Довбик (69 та 84 хвилини), який вийшов на поле на 67-й хвилині, по разу забили Тимчик (22-а), Зубков (57-а) та Ігнатенко (81-а).

Збірна України провела матч у наступному складі: Лунін – Забарний, Кривцов (Матвієнко, 76), Качараба – Тимчик, Сидорчук (Піхальонок, 46), Ігнатенко, Миколенко – Зубков (Мудрик, 72), Яремчук (Довбик, 67), Циганков (Ярмоленко, 66).

У вівторок українці знову зіграють із Шотландією. У цій зустрічі вирішиться доля путівки до «елітного» дивізіону Ліги Націй.