Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Юніори одеського «Чорноморця» здобули другу перемогу поспіль

Юніори одеського «Чорноморця» здобули другу перемогу поспіль

Підопічні Анатолія Діденка знову виграли у чемпіонаті України.

Сьогодні вдень юніори одеського «Чорноморця» (команда U-19) здобули другу перемогу в чемпіонаті України сезону-2022/23.

Юні «моряки» у Щасливому (Київська область) з рахунком 2:0 обіграли ровесників із харківського «Металіста-1925». Підопічні Анатолія Діденка забили по голу у кожному з таймів: на 9-й хвилині відзначився Урсолов, а на 59-й – Драч. Що цікаво, обидва футболісти вже встигли відкрити рахунок своїм м’ячам у першому турі, коли «Чорноморець» виграв у юніорського складу «Вереса» з Рівного (3:1).

Перші склади «Металіста-1925» та «Чорноморця» зіграють завтра у Києві, на НСК «Олімпійський». Початок матчу – о 15:00. Подивитися поєдинок можна буде на телеканалі Setanta Sports.